Freelance wordpress developer

Kes ma olen

Endine digitaalmeedia agentuuri projektijuht, kellel sai kontorist kõrini. Otsustasin, et oskan rohkem kui lihtsalt projektijuht olla. Praeguseks olen 9+ aastat vabakutselisena kodulehti teinud ning armastan iga minutit oma tööst.

Mida ma teen?

Mina valmistan lihtsaid kodulehti. Ei midagi erilist. Tavalisi kodulehti. Eraisikutele, firmadele ja eraisikutest firmadele. Koertele, kassidele, hotellidele, ajakirjadele, pastakatele, lohedele, suurtele ja väikestele pallidele.

Kuidas?

Sisuhalduseks olen valinud WordPressi. Lihtsatel kodulehtedel peab olema lihtne sisuhaldus. WP-l on miljoneid kasutajaid üle maailma. Tuhandeid arendajaid ning ükskõik mis, alati leiab probleem kommuuni abil lahenduse. Peamiselt, kuna ta on vabavara. Eriti aga just sellepärast, et inimesed armastavad seda kasutada.

Miks?

Mis on aga suurim eelis: KÕIK muudatused lehel, saab iga klient ise lehel teha. Tasuta. Ma loon kõik lehed nii, et kõik sisu on lihtsasti muudetavad kasutaja enda poolt. On vaja bannerit muuta? Ei ole vaja agentuurile kõrget tunnihinda maksta. WordPressil on olemas kõik vajalikud pluginad alates galeriidest, kontati vormidest kuni reklaami halduriteni. Nende installimine ei maksa sulle kui kliendile mitte midagi ning teeb su elu palju lihtsamaks.

Ja nüüd?